sandy45

Zná někdo recept na polévku?

Za hlubokého totáče jsem koupil takový sešit,jmenovalo se to něco jako 70 domácích polévek.Byl tam recept na bulharskou zeleninvou polévku.Byla to taková variace kapustové polévky.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Bulharská zeleninová polévka

http://recepty­nawebu.cz/?q=ze­leninove/bulhar­ska-zeleninova-polevka

Další odpovědi
tatanka

Jmenuje se Bulharská čorba a já ji vařím tak, že je to obdoba boršče bez masa a po uvaření při podávání se polévka posype strouhaným balkánským sýrem. Asi to však není original.