slevin

zna nekdo nejakou levnou firmu,ktera poskytuje neomezene volani+sms,ja platim 1200,–mesicne.dik

Odpovědi
www

Někteří mí známí jsou u TMT czek (doufám, že je správný název) a mají naprosto jiné ceny. Patří to nějak pod O2. Je víc takových „operátorů“, o nich ale nevím vůbec nic.
Doplňuji:
Já to tušil, že to „k“ na konci nebude správně. Ale schválně jsem volal kamarádce a tvrdila mi to „k“, je u nich 😁.
Dostaneš se tam asi jen přes odběratele těchto služeb, ale snad ti něco řeknou také na jejich stránkách s kontaktem.

SteimlX

pokud jen do jedné sítě, tak t-mobile to má na 5 čísel za 300,–měsíčně, vodafone to má zhruba: na jedno číslo Vodafone neomezeně 300,– na 2 500,– na 3 600,– a myslím 1400, je to jen na vodafone ale neomezený, o2 nevím..