Martas

Zná někdo nebo má někdo hru Pentomik?Znám,mám a doporučuji.

Už jsem vyzkoušela snad víc jak tisíc možností a stále nic,poradte čím začít a jak díky

Odpovědi
zzzzz

Reakce na tomik2

Jestli máš nějaký mindrák, tak tím slovníkem a útokem na Martas si ho nevyřešíš. Zřejmě budeš primitiv.

Martas tu tvou hru neznám, ale neudržela jsem se a musela jsem reagovat na jeho odpověď.
Doplňuji:
Děkuji tomu, co odpověď tomik2 odstranil.

cochee

zzzzz: odstranit odpověď odporující kodexu můžeš i ty, resp. upozornit na ni admina. Každá odpověď má pod sebou odkaz „Nahlásit,“ po kliknutí ještě označíš a potvrdíš důvod nahlášení.