iceT

Zná někdo karetní hru Srdce?

Pokousim se hrat,ale nejak mi unikaji pravidla,daji se nekde najit?
Doplňuji:
Mam Windows Vista,takze to bude ona,at hraju jak hraju,porad to nechapu.

Nejlepší odpověď
anonym

Já ji znám(asi) pod názvem hertzky,ale nejsem si jistý!

Další odpovědi
stryda

Mam v pocitaci hru Srdce ktera jiz byla v programu nainstalovana.Mel jsem Vistu ted mam Windows7 tam je taky.Zkus ji prohlidout jestli je to ona.
Doplňuji:
Musis se zbavit cervenych a pikove damy.Zkratka hrat tak ze vsechny stychy bere pocitac.

Hudler

Nevím jak je to v 7. Na XP to bylo tak, že za každou červenou v balíčku, který jsem získal jsem dostal bod a za dámu pikovou 13 a kdo měl nejméně jak někdo dosáhl 100 bodů, tak vyhrál.