Seji

Zmrazila jsem šlehačku, jak jí mám vyšlehat?

Zapoměla jsem na šlehačku v mrazničce a ona mi mrcha ztuhla…
Jak jí mám vyšlehat, aby v ní nebyli hrudky?…:( (když se rozmrazí, hrudky v ní asi budou že?..:(

Nejlepší odpověď
hanulka11

nech ji rozmrazit , přechlazená se ti bude špatně šlehat- ne,že by v ní byly hrudky, ale nebude houstnout

Další odpovědi
elektrikář

Já bych to ani neskoušel, Šlehačka je emulze tuku a vody. Mrazem tyto složky od sebe odtrhneš. Rozmraz a použij do omáčky nebo těsta lze s ní vylepšit ošizené mléko nebo Jen tak vypít..