Kubina

žmolkování saka

koupil sem si za 5 000Kč pansky společenský oblek a na saku na jednom rukávu se mi začaly dělat žmolky ale trošku co s tím mam dělat mam to reklamovat? Nebo to odžmolkovat tím odžmolkovačem nemůžu to tím poškodit? Děkuji

Odpovědi
ivca11

Dobrý den,
nejsem sice odborník, ale jednak reklamace stojí zato vyzkoušet, třeba jí uznají, z důvodu nekvalitní látky. Nebo to zkuste zanést do čistírny, jednak to není zas tak drahé a za poškození by byli zodpovědni oni a jednak Vám také mohou poradit. Raději tak drahé sako nezkoušejte čistit sám…