Lenča59

Zmiznou pihy?

Mám pihovatej obličej (hodně tváře a nos, trochu čelo a brada) a vůbec se mi to nelíbí =/ Mám taky hodně posypaný pihama ramena..Taky nějaký ty znamínka po těle…nemůžu se kvůli tomu ani opalovat, sem hodně bílá. Už 3× sem se zpálila a musím používat 50ku. U moře sem se trochu opálila že mi šli jemně vidět bílý stopy od ramínek u plavek. Máma mi říká že když bylo o trochu starší než sem teď já tak jí začaly mizet.. myslíte že by mi taky mohly zmizet? :D

Nejlepší odpověď
Kyta

Mám to samé,,víš,,jsme potomci,přes,ně­kolik,pokolení,kel­tové,,bud,na to hrdá,,:)..a i vigingů..,,věř,,bud hrdá,,v pubertě mě to,žralo,,,dnes u nee:)