DIH

Zmizí strije/ stryje po zhubnutí nadbytečných kil?

Odpovědi
anonym

Ne…
Stryje jsou vlastně popraskaná kůže – a nespraví je nic, kromě odoperování poškozené kůže…
😉
Pokud zhubneš – a vhodně cvičíš, mohou se jen poněkud znevýraznit.

Emefej

Úplně nezmizí, dají se částečně eliminovat masážemi pomocí různých přípravků. Posledním krokem je plastická operace.

Lamalam

Nezmizí úplně, ale dá se tomu pomoci laserovou operací.

vranovahan

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že bohužel ne. Prý to jde operovat laserem, ale dokonalé to také není. Já je mám právě hlavně po porodu a už jsem se toho nikdy nezbavila. Celkově se po porodu moje tělo hodně změnilo a úplně spokojená s tím nejsem. Právě to je jeden z důvodů, proč bych ráda zkusila i zákrok zvaný labioplastika, viz https://www.la­bioplastika-praha.cz/