kralicekkk!

Zmizi rana od skla?

Mela jsem na ruce porezanou kuzi od skla.Vetsina zmizela,ale jedna rana je takova jizva kolem zahnedla.Mam to uz tak mesic.moje otazka je zmizi to postupem casu?:(nebo muzu tomu nejak pomoci?diky..
Doplňuji:
Mate pravdu, ty povrchove zmizely.Ty dve hlubsi mam jako normalne bilou jizvu a kolem nich je to takove hnedocervene,strep tam nemam..

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím,jak hluboko jste byla pořezaná,ale já pracuji se sklem,takže vím,že jizvičky,které jsou jen povrchové zmizí,ale ty hlubší vám zůstanou.Jen se divím,že hnědnou,protože my všichni takto "postižení"je máme světlé,nejdou ani opálit.Nemáte ještě třeba střípek pod kůží?
Doplňuji:
Aha,tak kolem nich!No nepotěším vás,zůstanou!Zkuste se podívat na pár rad lékaře,jak na jizvičky.http://www­.ulekare.cz/ne­moci-vysetreni/jizva

Další odpovědi
dědapetr

Ne nezmizí v dětství jsem prolít oknem a dnes po padesáti letech jsou stejné.

led

Jazvičky väčšinou ostanú. Ale nič si z toho nerobte, každý človek je nejako „ozdobený“. Dá sa s tým žiť.
Ako hovorí herec Krampol:
Nikto nie je dokonalý…

arygnoc

Zmizí nebo zůstane jizva jako po běžném pořezání, tedy záleží na povaze poranění (hloubka, lokace, zanícení a podobně).

Je jedno, jestli se pořežete nožem, sklem, skalpelem, ostrým kamenem.