entony7

Zmizí po nějaké době otisky prstů?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná. Odkud mají otisky zmizet?

"Ale máme zkušenosti a máme zadokumentováno, že daktyloskopická stopa zůstala na místě, kde byla vytvořena, více než třicet let.“

http://fanda.no­va.cz/clanek/hi-tech/daktyloskopove-najdou-otisk-i-na-mokrem-papiru.html

„Proces snímání otisků prstů je kritickým bodem zpracování snímku otisku prstu. Pokud je kvalita získaného snímku velmi nízká, pak je velmi vysoká pravděpodobnost toho, že nebude možné zpracovat obraz dále tak, aby bylo docíleno správného rozhodnutí.
Jednou ze skupin faktorů ovlivňujících výslednou kvalitu snímku jsou onemocnění kůže dlaně a konečků prstů, která mohou zcela znemožnit samotnou registraci, potažmo pak i verifikaci nebo identifikaci osob postižených některou z chorob.“
http://www.mvcr­.cz/clanek/der­matologicke-faktory-ovlivnujici-snimani-otisku-prstu.aspx

Další odpovědi
ReHu

Vy jste zase něco provedli?
Krom té motorky?

gecco

Ne, nezmizí – ale mohou být zničeny – setřením, umytím, ohněm…
😉

anonym

Myslíš z toho ukradenýho motocyklu?
Nezmizí,pokud je nesetřeš,nesmy­ješ atp.