Avatar uživatele
salsa verde

Zmizela vám někdy záhadně nějaká věc neznámo kde a jak?

Nemyslím krádež ale např. u mně doma: měla jsem v ruce tužku na oči a spadla na zem. Sehla jsem se pro ni ale nebyla nikde. Aha, říkala jsem si-zakutálela se pod sedačku. Za nějaký čas jsem se stěhovala a říkala si-skvěle aspoň najdu tu tužku. A ona tam nebyla. Nebyla nikde. Nikdy jsem ji nenašla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? quentos, manon, iceT, hanny 2, Damiana před 4307 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Často, když Vám to spadne večer už při světle lampy a nechce se Vám to hledat + když máte psa tak se s věcí můžete rovnou rozloučit.

Mě v noci nějak vypadla z foťáku v ložnici paměťová karta (vůbec nevím jak v noci s fo´tákem nemanipuluji) a druhý den jsem paměťovku náhodou našel v obýváku rozkousanou

Poslal jsem fotku té rozkousané paměťové karty do pár e-shopů a co dělají i záchranu dat a řekli mi, že se s tím rovnou můžu rozloučit a to jsem tam měl asi 100 fotek a jejich ztráta mě dost mrzí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tak zapadla někam do sedačky,mohla se jen odrazit od země-to byl ten zvuk a vyskočit zpátky a někam prostě asi zapadla, já jsem ztratila občanku a našla jsem ji v mrazáku, zamotala se mi do pytlíků s masem, asi po měsíci jsem ji našla, když jsem chtěla to maso rozmrazit, ještě že jsem tak nepořádná a nešla jsem hned ztrátu občanky nahlásit, no to asi proto, že se znám:))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nebyla to náhodou zrovna tazatelka, co se právě dnes chlubila bravurním hledáním v liště?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-neco-nutne-hledate-najdete-to-az-kdyz-to-nepotrebujete
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-taky-takoveho-hosipa-jako-ja-uz-jsu-sama-ze-sebe-na-nervy-protoze-neustale-neco-hledam
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-jakem-nejabsurdnejsim-miste-jste-nasli-hledanou-vec
P.S. Výběr rubriky vskutku kreativní!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemuzete-rano-najit-ciste-ponozky-jste-na-prasky-autobus-jede-za-10min

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

„Utekla“ od nás lžíce :) Polévková. Záhada má jediné vysvětlení – že ji někdo omylem či s něčím smetl do koše. Ovšem taky nám takhle kdysi mizely doma lžičky – než jsme v jednom dětském návštěvníkovi „odhalili“ syslíka, co jo zastrkával za postel pod koberec. Asi na horší časy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Tak to se mi stává docela často – když se maluju,něco mi spadne pod stůl,sehnu se – a ono to tam prostě není a je to asi o kilometr dál .
Ale naposledy se mi stalo,že jsem si vytáhla z ledničky ovocnej kefír,otevřu zátku,odložím na linku,napiju se,chci ji zavřít a zátka nikde!Hledala jsem ji jak blázen a nenašla.Asi ze 3 hodiny jsem si vařila kávu,zalívám ji a ejhle! – vedle hrnku vidím ztracenou zátku,na tom místě jsem ji hledala asi 20×.Do dnes to vůbec nechápu..........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Tady se to stává velice často i za bílého dne s otázkami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jo, taky furt. Za dob VŠ studií mi např. záhadně mizely ponožky. Spolubydlící v tom prsty neměli. Ale zkrátka jsem pak zjistil, že jedna do nějakého páru chybí. Takových nespárovaných ponožek mám od té doby hafo. Jde jen o jeden příklad z mnoha, věci mizí dnes a denně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Imrvére!
Před týdnem jsem si koupila nové ořezávátko na kosmetické tužky a už je někde v Matrixu. Na chalupě jsem si večer odložila na stolek u postele náušnice. Když jsem si je chtěla ráno nasadit, byly v trapu. Pochybuji, že jsem byla tak náměsíčná, nasadila si je o půlnoci, tančila s nimi na palouku a pak jimi na památku obdarovala nějakou vílí kámošku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ztraceji se mi zahadne male lzicky,tuzky na oci,gumicky do vlasu.partner vzdy prijde,donese ctyri male lzicky,ja koukam s pripitomnelim vyrazem a otazkou-jééé,a kde to byloo?gumicky do vlasu,to samé-juuu a kde bylááá?hledam ji pul dne a nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

sedím u televize,čumím na fotbal,otevřu si pivo,napiju se a lahev položím,koukám dál a když se chci znovu napít pivo je fuč i s lahví.Nikdo jinej krom mě tam nebyl.když jsem šel do komory pro další,vidím psa jak pije z podlahy rozlité pivo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

ad Quentos: – Spolubydlící v tom prsty neměli! – 🙂pecka!

před 4307 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek