salsa verde

Zmizela vám někdy záhadně nějaká věc neznámo kde a jak?

Nemyslím krádež ale např. u mně doma: měla jsem v ruce tužku na oči a spadla na zem. Sehla jsem se pro ni ale nebyla nikde. Aha, říkala jsem si-zakutálela se pod sedačku. Za nějaký čas jsem se stěhovala a říkala si-skvěle aspoň najdu tu tužku. A ona tam nebyla. Nebyla nikde. Nikdy jsem ji nenašla.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Často, když Vám to spadne večer už při světle lampy a nechce se Vám to hledat + když máte psa tak se s věcí můžete rovnou rozloučit.

Mě v noci nějak vypadla z foťáku v ložnici paměťová karta (vůbec nevím jak v noci s fo´tákem nemanipuluji) a druhý den jsem paměťovku náhodou našel v obýváku rozkousanou

Poslal jsem fotku té rozkousané paměťové karty do pár e-shopů a co dělají i záchranu dat a řekli mi, že se s tím rovnou můžu rozloučit a to jsem tam měl asi 100 fotek a jejich ztráta mě dost mrzí.

Další odpovědi
anonym

tak zapadla někam do sedačky,mohla se jen odrazit od země-to byl ten zvuk a vyskočit zpátky a někam prostě asi zapadla, já jsem ztratila občanku a našla jsem ji v mrazáku, zamotala se mi do pytlíků s masem, asi po měsíci jsem ji našla, když jsem chtěla to maso rozmrazit, ještě že jsem tak nepořádná a nešla jsem hned ztrátu občanky nahlásit, no to asi proto, že se znám:))

anonym

Nebyla to náhodou zrovna tazatelka, co se právě dnes chlubila bravurním hledáním v liště?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-neco-nutne-hledate-najdete-to-az-kdyz-to-nepotrebujete
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-taky-takoveho-hosipa-jako-ja-uz-jsu-sama-ze-sebe-na-nervy-protoze-neustale-neco-hledam
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-jakem-nejabsurdnejsim-miste-jste-nasli-hledanou-vec
P.S. Výběr rubriky vskutku kreativní!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemuzete-rano-najit-ciste-ponozky-jste-na-prasky-autobus-jede-za-10min

manon

„Utekla“ od nás lžíce :) Polévková. Záhada má jediné vysvětlení – že ji někdo omylem či s něčím smetl do koše. Ovšem taky nám takhle kdysi mizely doma lžičky – než jsme v jednom dětském návštěvníkovi „odhalili“ syslíka, co jo zastrkával za postel pod koberec. Asi na horší časy :)

hanny 2

Tak to se mi stává docela často – když se maluju,něco mi spadne pod stůl,sehnu se – a ono to tam prostě není a je to asi o kilometr dál .
Ale naposledy se mi stalo,že jsem si vytáhla z ledničky ovocnej kefír,otevřu zátku,odložím na linku,napiju se,chci ji zavřít a zátka nikde!Hledala jsem ji jak blázen a nenašla.Asi ze 3 hodiny jsem si vařila kávu,zalívám ji a ejhle! – vedle hrnku vidím ztracenou zátku,na tom místě jsem ji hledala asi 20×.Do dnes to vůbec nechápu..........

Děda Louda

Tady se to stává velice často i za bílého dne s otázkami.

quentos

jo, taky furt. Za dob VŠ studií mi např. záhadně mizely ponožky. Spolubydlící v tom prsty neměli. Ale zkrátka jsem pak zjistil, že jedna do nějakého páru chybí. Takových nespárovaných ponožek mám od té doby hafo. Jde jen o jeden příklad z mnoha, věci mizí dnes a denně…

Damiana

Imrvére!
Před týdnem jsem si koupila nové ořezávátko na kosmetické tužky a už je někde v Matrixu. Na chalupě jsem si večer odložila na stolek u postele náušnice. Když jsem si je chtěla ráno nasadit, byly v trapu. Pochybuji, že jsem byla tak náměsíčná, nasadila si je o půlnoci, tančila s nimi na palouku a pak jimi na památku obdarovala nějakou vílí kámošku. 🙂

pizlicka

ztraceji se mi zahadne male lzicky,tuzky na oci,gumicky do vlasu.partner vzdy prijde,donese ctyri male lzicky,ja koukam s pripitomnelim vyrazem a otazkou-jééé,a kde to byloo?gumicky do vlasu,to samé-juuu a kde bylááá?hledam ji pul dne a nic.

honza19hk

sedím u televize,čumím na fotbal,otevřu si pivo,napiju se a lahev položím,koukám dál a když se chci znovu napít pivo je fuč i s lahví.Nikdo jinej krom mě tam nebyl.když jsem šel do komory pro další,vidím psa jak pije z podlahy rozlité pivo.

Damiana

ad Quentos: – Spolubydlící v tom prsty neměli! – 🙂pecka!