Drap

Zmizela otázka o nefunkčnosti stránek. Také jste to před chvílí měli znovu ?

Nejlepší odpověď
annas

Amo, ale to trvalo to mnohem déle než poprvé. Zřejmě něco admini měnili.

Další odpovědi
johana 56

Nevím proč,ale mám s temito stránkami problém už několik dní.
Doplňuji:
Velký úklid by mohli nahlásit.

Damiana

Ano. Také mi nefungovalo připojení.

aramah

Nojo co se děje?

anonym

Měli výpadek na serveru, to se prostě stává. Ale proč mažou určitý otázky, to moc nepochopim.