NiCMOCBOY

Zmizela mi dolní lišta ve windowsech – jak ji vrátit?

Nejlepší odpověď
Terryle

pokud nepomůže vytažení, zkusit nejosvědčenější recept na jednoduchý winzávady – restart ;o)

Další odpovědi
Ella

nebo také můžete zkusit:
Start → Ovládací panely → Vzhled a Motivy → „Hlavní panel a nabídka Start“ a pod záložkou „Hlavní panel“ zatrhnout políčka „Uzamknout hlavní panel“ a „Zobrazit hlavní panel nad ostatními okny“

BandiOl

Zkuste myší ukázat úplně dolů. Pokud se Vám objeví kousek lišty, tak stlačte levé tlačítko myši a táhněte lištu nahoru.
Funguje to?