Zmenšující výkon počítače

Chtěl bych poprosit o radu, před rokem jsem si koupil notebook Acer ASPIRE 5755G ( 1000 GB HDD 8 GB RAM 3.0 GHz) a zezačátku byl noteboook rychlý ale potom nastali problémy (modrá smrt, počítač nechtěl načíst soubory a musel sem odhlasit a prihlasit, zacal se prehrivat). Výkon více snižoval. Tak jsem smazal přebytečné hry soubory atd. Výkon se trochu zrychlil ale ne o moc. před pár dny jsem disk defragmentoval ale nepomohlo to. U hry Planetside 2 jsem snížil grafiku na minimum ale moc to taky nepomáhá. Kámoš to ma na medium a má 2x tak horsi pocitac a neseka se mu to. Tak bych uvital radu. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě je nutné zkontrolovat chlazení, protože ty modré obrazovky se mi vůbec nelíbí. Taky bych doporučil stáhnout a spustit program RSIT podle tohoto návodu: http://www.viry.cz/…
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit - a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusíme se ten počítač trošku zrychlit bez čisté instalace systému.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.