paulii

Zmenšující výkon počítače

Chtěl bych poprosit o radu, před rokem jsem si koupil notebook Acer ASPIRE 5755G ( 1000 GB HDD 8 GB RAM 3.0 GHz) a zezačátku byl noteboook rychlý ale potom nastali problémy (modrá smrt, počítač nechtěl načíst soubory a musel sem odhlasit a prihlasit, zacal se prehrivat). Výkon více snižoval. Tak jsem smazal přebytečné hry soubory atd. Výkon se trochu zrychlil ale ne o moc. před pár dny jsem disk defragmentoval ale nepomohlo to. U hry Planetside 2 jsem snížil grafiku na minimum ale moc to taky nepomáhá. Kámoš to ma na medium a má 2× tak horsi pocitac a neseka se mu to. Tak bych uvital radu. Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Určitě je nutné zkontrolovat chlazení, protože ty modré obrazovky se mi vůbec nelíbí. Taky bych doporučil stáhnout a spustit program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusíme se ten počítač trošku zrychlit bez čisté instalace systému.