bubukaa

Zmenšení velkosti obrázku

Potřebuju obrázek velikosti 40kd ale- Mám obrázek velikosti 120kb nejde nějak zmenšit ta velikost??
Doplňuji:
nevím jesli jste mě dobře pochopili- já ten obrázek nechci zněšit jako strany aby byl meší ale potřebuju aby měl 40kb

Nejlepší odpověď
Pájo

Součástí sady Microsoft Office (kde je Word, Excel a spol.) je i Microsoft Office Picture Manager

Nabídka START – všechny programy – Microsoft Office – Nástroje sady Microsoft Office – Microsoft Office Picture Manager

V něm Upravit obrázky – Komprimovat obrázky.

Další odpovědi
Hlada

Změnu velikosti umí každý foto editor. Určitě nějaký máte, dávají se zdarma k fotoaparátům. Speciálně pro tuto funkci je např. Mihov Image Resizer.

bolak

Mrkni sem > http://www.pi­cresize.com/

http://www.we­bresizer.com/re­sizer/

Je to online.
Vybereš obrázek, dáš continue, nastavíš parametry.

www

Bylo to odpovězeno již mohokrát, stačila modrá lišta, vybírej:

Zdroj: www.odpovedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­62&q=Zmen%C5%A1en%C3%AD+­velikosti+obr%C3%A1zk%C­5%AF&sa=Vyhle­dat

verca97

jo, např. v malování