maudie

Zmenšení prstenu

jde zmenšit prsten cca o 0,4 cm? chci koupit v bazaru pánský prsten s přerušenou obroučkou s jediným kamenem na vrchu a nechat ho zmenšit

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano jde to ,sama jsem si také davala zmenšit prsten stálo to kolem 150kč

Další odpovědi
tom004

To zvládne každý zlatník.

maudie

diky – jde tedy o stribrny sperk, ptam se proto, ze mam obavu, jestli nejde o velkou cast prstenu z 2,2 cm na 1,8 cm

tom004

To mu opravdu nebude dělat problém.Umí to,a jsou na to vybaveni.