Sandy

Zmenšení obrázku ve Wordu

Jak zmenšit obrázek v Microsoft office word 2007?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

klikni pravým tlačítkem na obrázek a vyber formát obrázku a tam je na kartě velikost. Zadej buď rozměr nebo v procentech. Pozor! ať máš zaškrtnuto poměr velikosti.

Další odpovědi
GangstaHelper

Je zde další, jednodušší, rychlejší a LEPŠÍ způsob, jelikož při změnšování vidíte, jak bude ve skutečnosti obrázek velký.

Jednoduše na obrázek jednou klikněte, tím ho označíte. Klikněte na čtvereček v jednom z rohů obrázku (musí být na rohu, jinak se zmastí poměr stran obrázku) a tahem změňte velikost. Jako další věc doporučuju otevřít formát obrázku (stačí na něj poklepat) a zde používat Pozice>těsné .