Zmenšení lýtek

Ahoj. MOC!! bych se chtěla zeptat jak zmenšit lýtka. Dělám sportovně atletiku a jízdu na koni. V lýtkách moc tuku nemám.Spíše tam mám svaly.A to je ten problém. Jak zmenšit lýtka.Možná tam pár tuku ještě mám, ale to by možná moc nepomohlo.Prosím zkuste poradit. I něco na stehna! Děkuji
Doplňuji:
Určitě tam nějaký tuk mám.A není to jako že já mám oteklá.Mám je tak prostě pořád.Je to kvůli atletice.Ale holky u nás jsou vysoké a mají štíhlé a dlouhé nohy.Nejsem vysoká ale i menší holky mají tenké nožky..jak to tedy zmenšit i když tam mám svaly?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Každý máme jinou postavu a jinak formované jednotlivé řásti svého těla. Je to dáno především geneticky , dále se to cvičením a sportem jen dále vyvíjí. Vůbec bych to neřešil a nechal to tak, jak má být,

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud v nich není tuk, tak mohou být oteklá (např. kvůli špatnému průtoku krve a usazeninám) a nebo moc nárazově cvičíš a v tom případě by snad stačilo začínat cvičit pomaleji a nebo častěji odpočívat.
Doplňuji:
Možná je to tím že máš silnější kosti.
Záleží na tom co v té atletice děláš, a pokud by to šlo, je lepší cvičit pravidelněji a méně nárazově. Např. cvičit 1 hodinu i s přestávkami než nárazově bez přestávek půl hodiny.

Zlatý

pravidelný sport přináší sebou zbytnění svalstva, zejména trénovaných partií.
jak jízda na koni i atletika je namáhavá pro nohy (ne jenom lýtka), růstu svalstva lze zabránit jenom ukončením tréningů.

doplněno:
neporovnávejte se s jinýma děvčaty.
všechny ženy jsou krásné, na nožkách (i těch vašich, i štíhlejších nebo bytelnějších) svět nestojí.
Nebojte, ne všichni vypadáme jako z módního časopisu, a přece jsme šťastni (někdy).

osobně bych to neřešil.

Zlatý

vídíš kolem sebe , že jsme každý jiný a je to určitě dobře ...taky jsem vždy záviděla spolužačkám dlouhé štíhlé nohy , které jsem já nikdy neměla a mít nebudu...protože mi byly dány do vínku takové jaké mám -buclatější..... sportuj jak jsi zvyklá a toto neřeš věř, že to nezměníš a třeba zrovna někomu se tvé nohy budou líbit víc než ty hubené

Pokročilý

Cvič jen dál!! když budeš běhat ještě víc, tak se ti svaly můžou i zmenšit. Protože je vyrýsuješ a stratíš tuk a tím že jej ztratíš, tak se svaly více upnou na sebe a budou ty nožky menší.A také půjde vidět že sportuješ když tam budeš mít ty svaly! :D

pokud tě toto zaujme http://ostatni.bazos.cz/… rád ti pošlu obsah
a věř že je to super sepsané v PDF a najdeš tam nejen odpověď na svou otzázku

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.