Retko

Zmenit sedy text na cerny ve Wordu.

Mam dlouhy text ve Wordu, je sedy, a mezi nim je celkem hodne slov, ktere maji jinou barvu. Chci zmenit sedy text na cerny, aniz bych zmenil to co je jine barvy, jak to udelat?

Dekuji.

PS: Specha :)
Doplňuji:
Mosoji, tys me asi nepochopil, psal jsem ze text je velky, a mezi nim je hodne barevneho. Ja nechci menit to barevne, a kdybych jel timto zpusobem, tak bych tu sedel do rana. Chci jednoduse aby to samo vybralo sedy text a ja ho zmenil na cerny. Existuje neco takoveho??

Nejlepší odpověď
led

Mosoj má pravdu,
Ak toho farebného textu nie je veľa, urobte to naopak. Najprv naformátujte celý text na čierno, a potom označovaním prefarbite vybraný text.
PS.
Trocha práce nikdy neuškodí…:-)

Další odpovědi
mosoj

Označit text ( nebo se také říká vybrat) ten u kterého chceš měnit barvu .
Klepnout na označený text pravým tlačítkem myši, najít písmo a na kartě písmo si zvolit barvu písma.

Nebo také můžeš přes nabídku na horní liště – formát – písmo – a pak stejně jako s myší.

Označení textu se dělá levým tlačítkem myši a táhnutím kursoru po textu.

Myslím, že jsem tě pochopil i když jednou říkáš že je text velký a po druhé dlouhý ?
Mám ale obavy že tě od toho výběru nic nepomůže. Způsobů jak vybírat text je víc. Stačí nahlédnout do nápovědy. Ale třeba to to jde.