Avatar uživatele
Retko

Zmenit sedy text na cerny ve Wordu.

Mam dlouhy text ve Wordu, je sedy, a mezi nim je celkem hodne slov, ktere maji jinou barvu. Chci zmenit sedy text na cerny, aniz bych zmenil to co je jine barvy, jak to udelat?

Dekuji.

PS: Specha :)
Doplňuji:
Mosoji, tys me asi nepochopil, psal jsem ze text je velky, a mezi nim je hodne barevneho. Ja nechci menit to barevne, a kdybych jel timto zpusobem, tak bych tu sedel do rana. Chci jednoduse aby to samo vybralo sedy text a ja ho zmenil na cerny. Existuje neco takoveho??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Retko

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, Terryle před 4907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Mosoj má pravdu,
Ak toho farebného textu nie je veľa, urobte to naopak. Najprv naformátujte celý text na čierno, a potom označovaním prefarbite vybraný text.
PS.
Trocha práce nikdy neuškodí…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Označit text ( nebo se také říká vybrat) ten u kterého chceš měnit barvu .
Klepnout na označený text pravým tlačítkem myši, najít písmo a na kartě písmo si zvolit barvu písma.

Nebo také můžeš přes nabídku na horní liště – formát – písmo – a pak stejně jako s myší.

Označení textu se dělá levým tlačítkem myši a táhnutím kursoru po textu.

Myslím, že jsem tě pochopil i když jednou říkáš že je text velký a po druhé dlouhý ?
Mám ale obavy že tě od toho výběru nic nepomůže. Způsobů jak vybírat text je víc. Stačí nahlédnout do nápovědy. Ale třeba to to jde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek