opa

Změnit jazyk.

A ještě jak dostanu na ten řádek cizí „jazyk“?Potřebuji z Cz na Anglicky.Děkuji moc KENYRTS.
Doplňuji:
Ano jedná se o změnu jazyka na klávesnici.Ale kde je to „Cs“?Nebo jak ho tam naklikám.Dík.

Nejlepší odpověď
kenyrts

pokud myslite na tento stavový řádek tak to nelze,pokud by se jednalo o změnu jazyka klavesnice-jak je tam CS a aby tam bylo EN,tak stačí klepnout na to CS a otevře se panýlek kde se dá vybrat EN,toť vše.
pokud by se jednalo o překlad stránky prohlížeče do jiného jazyka tak stačí stáhnout tento Google toolbar ukáže se v horním panelu a už se může vesele překládat.
http://www.brot­hersoft.com/go­ogle-toolbar-62033.html

pravým klikněte na spodní panel otevře se okýnko na kterém nahoře je panel nástrojů a pak zatrhnout panel JAZYKŮ,toť vše.

Další odpovědi
LuciJe

Pro změnu jazyka klávesnice obvykle stačí stisknout klávesy Atl a Shift (naráz). CS (případně EN a další jazyky) najdete na monitoru dole vpravo.