Koppik116

Změníš charakter, změníš osud…

??? Prosím o názor. 🙂 děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám, že osud je cíl, který změnit nemůžeme. Ale důležité je to, jakou si zvolíme cestu,, abychom svůj osud pomohli naplnit.

Jak se to vezme, snad v tom smyslu, že změnou charakteru osud přijmeme …

Další odpovědi
dědapetr

Osud je určená dráha života,pokud změníš charakter tak je to určené osudem.Osud nezměníš protože ať uděláš cokoli je to dáno osudem.

Andělé

Věřím tomu jako -iv- a mám na to stejné názory 🙂 Jednou jsme si tu s -iv- psaly,že jsme četly knihu Tajemství.Kdo přečetl a vyzkoušel,ten pochopí…Vesmír je jako naše zrcadlo-jaké myšlenky vysíláme,takové se nám vracejí…
Nikoho tím neovlivnuju.Změnit myšlení a tím život je v podstatě ta nejjednodušší cesta,jak si usnadnit a zkrásnit život. Každý si řekne,že charakter přeci nejde změnit,ale když změním myšlenku z negativní na pozitivní,neu­věřitelně pohne s naším osudem…:-)

  • iv-,Vaše pozitivní myšlení je cítit všude…a tj.moc super 🙂

led

Zmeníš oboje

anonym

Na 100 procent jsem o tom presvedcena. !
Bojim se tu psat na co vsechno ja verim , aby jste na me neposlali zachranku. 🙂 Napisu to tak , ze verim , ze to , co budete prat druhym , jak se na ne budete koukat , pomahat … tak to same se bude dit vam. a naopak. Prskat , neustale na neco nadavat , stezovat si " na osud " , zarlit , zavidet , mstit se , pomlouvat – tak to se pak bude dit to same vam. A naopak.
A nejsem v zadne sekte !! 🙂 Mam to jen vyctene a tim jsem se naucila i " cist " sama sebe. A vite co vam povim. ? Tady – na odpovedich je to take psychologie. Rozebiram si jednoho po druhem a odhadnu jak zarlivost , tak neprejicnost … sobeckost. A budu i rada , kdyz tu klidne v diskuzi rozebere i nekdo me. Ja se kritiky nebojim , naopak se ji ucim .
I v zivote , i tady … jsme nekdo kocky a nekdo mysi. I tady jde o urcita vitezstvi. Staci jen pozorne cist .
A jsou tu i zlate lidi , kteri jsou opravdu zde zlati … , ale jsou i taci , kteri jeste nemaji nejakou tu korunku , nebo jen stribrnou , ale osobne pro me – uz jsou zlati. Jim je to ale sumafuk a tak to ma byt. 🙂 -iv-

gnosis

abys zmenil(a) svuj osud, nepotrebujes menit charakter.

adaptability

Ten kdo nemeni charakter, stoji na miste a je pouze liny. Charakter je osud a cil cloveka. Cim vyssi charakter, tim vyssi osud. Kazdy den na sobe muzes neco zlepsit. Osud neni tvuj pan, ale ty. Kdyz poznas dobre od spatneho, pak je jenom na tobe co si vyberes v kazde minute sveho zivota.