sesednizkola

Zmenili jste neco ze dne na den ve svem zivote?

Povedlo se vam napriklad si rict „tak – od zitrka nekourim“ nebo „nebudu mluvit sproste“ apod. a dodrzet to – i to lze za zmenu povazovat?:)

Nejlepší odpověď
Agneta

No jistě, mám silnou vůli, takže…ano:DD
Samozřejmě nekouřím a nemluvím sprostě.....nemohl bys toho prosímtě vypsat mnohem víc? ⇒ abych viděla, co všechno nedělám…:DD

Další odpovědi
Awe

Ano a hned několik, již zmíněné kouření. Další například, důvěra v lidi, přestal sem jim věřit.Nebo třeba více racionalního myšlení…Je toho spousta, a opravdu to dodržuji

Drap

Takových věcí co se změnilo ze dne na den, byla celá řada. Třeba když jsem se oženil

briketka10

Věřím jen sama sobě, lidi totiž lžou a to i sami sobě.
Chtěla jsem přestat kouřit – vydržela jsem to měsíc a
zase začala to mě moc, moc štve, ale jsem na sebe
hrdá, že rok nepiju.
Sprostě nó někdy mi to ulítne, ale člověk si musí přece
zanadávat no néé 😁

anonym

Ano, pokud vezmu, že jsem se oženil.
Nebyl jsem zbabělý jako dnešní mldadí muži a ve svých 23 jsem se oženil, počal dítě a přestěhoval se na vesnici.
Dnešní mladí muži jsou závislí na maminkách a chtějí pohodlný život bez závazků.
Já jsem se nebál životního kroku a i když jsem byl možná nezralý, tak ale 40 let společného života s jednou ženou mluví za vše.
Kouřit jsem ani nezačal, tak jsem nepotřeboval něco měnit a mluvit sprostně mně odnaučily děti, repektive když oni to začaly opakovat, tak jsem doma veškeré mluvení sprostě zakázal a tím jsem šel dětem příkladem neboť jsem nechtěl aby oni pak říkaly, VŽDYŤ TY TAKÉ TAK MLUVÍŠ.

luky.1986

Vsechno jsem odkladal na až. Až budu mit vic penez, az se mi bude chtit, az se mi to bude hodit. Az to bude opravdu horet. Pak jsem sam mel frustraci z toho, ze v pracovnim zivote sice funguju na 100%,ale v osobnim mam spoustu restu. Treba dat dohromady drobne opravy na aute, vyridit si ztracene doklady, zubar atd. to mi trvalo hrozne dlouho. Byl jsem flink i kdyz me to samotnyho nervovalo:) Vzdycky se mi to zamozrejme vratilo. Z pokuty za 800,– bylo nekolik tisic, prisel jsem zbytecne o zub, za 12 let rizeni jsem neboural, kdyz jsem preparkovaval auto, malinko jsem tuknul do 30 let staryho forda(jeden skrabanec) a ja samozrejme odkladal stk na pondeli, pan me vydiral policii a stalo me to 5000,– i kdyz jsem toho smejda chtel zbit, vedel jsem, ze si za vsechno muzu sam. Jednoho dne jsem si rek, ze je na case se skoro ve 30i chovat jako dospelej a rekl si ze dne na den dost. Porad mam co zlepsovat a obcas se prichytnu jak opet lempluju:) Hodne me inspiroval starsi kamarad. Vzdycky mi na moje fnukani, ze se proti me vsechno spiklo s usmevem rek: To je sice fajn Luky, ale kecy nemaj cenu:)

Mimozemšťan

Přiletěl jsem z nejhorší planety jaká existuje, jmenuje se Poraďte.cz, a vládnou tam ještě komančové, maj tam totalitu o který tady vy nemáte ponětí. Je to rozdíl jako cesta ze SSSR do USA. Maj tam taky dobrý rádce, ale ty musej držet hubu a jejich příspěvky jsou furt mazaný. Vaší planetě fandím.

VeRe1983

Přestal jsem kouřit. Samozřejmě ne tak, že jsem si řekl…poslední cígo, zítra nekouřím. Ale tím stylem, že byla neděle, sedm posledních cigaret v krabičce, do večera by mi to nestačilo, tak jsem šetřil cíga a pak jsem si vlastně říkal, že můžu zapálení si dalšího (prvního z těch sedmi) třeba odložit o pět minut. No a nekouřím od roku 2009. Takže v podstatě ze dne na den jsem toto změnil.

Šidlo

jasné, niektoré veci doslova zo dňa na deň.....som ten typ, ktorému toto funguje

napr. začať viac nadávať (úžasná psychohygiena, veľmi zdravé – len treba potichu),
menej moralizovať a kritizovať (vymenené za vtípky a sarkazmus – oveľa lepšie, ľudia sa automaticky bránia kritike, ale dobrému vtipu ťažko)
nečítať toľko
nejesť toľko čokolády
zmeniť si učebný plán – opakovane, teraz napr. vidím, že 5 jazykov je priveľa, ledva stíham 4.....tak to upravím (btw, v skutočnosti to nič extra nie je – poznám takých, čo zvládajú 8–10 jazykov naraz…)

hlavne človek nesmie mať fóbiu zo zmien a z pevnej vôle – ked tak, mal by mať fóbiu zo života pokazeného vlastným pričinením 🙂

Agneta

Šidlo >>> o kterých 4 jazycích mluvíš? slovenština, maďarština, ukrajinština a ruština? tobě by stačilo se naučit česky, to už by se nám fakt líbilo, tady je akceptována se slovenštinou jen led, a o tobě víme, že jsi zlý troll:DDD