lukas.zmizik

zmenil vam nekdy osud budik, ktery nezazvonil?

Nejlepší odpověď
anonym

A víš,že ano? To bylo v roce 1972,kdy jsem vinou budíku zaspal na vlak,kterým jsem měl odjet do Ostravy (NHKG)na zimní brigádu a proto že jsem jel až dalším spojem,přišel jsem do podniku,kde předešlým zájemcům už byly rozdány pracovní zařazení a na mne zbyla ta nejlukrativnější a nejlepé placená!

Další odpovědi
led

Čo je to budík? Práve pre zábudlivosť nastaviť si budenie, som sa radšej naučila zobúdzať sa bez budíka, podľa vnútorných biologických hodín.

To je tá zmena, ktorú zavinil budík, čo nezazvonil…

barnajka

Takhle to přímo říct nemůžu, ale stalo se mi asi dvakrát, že budík zlobil (nezvonil, jak zvonit měl) a já díky tomu nemohla jet vlakem, na který jsem byla zvyklá.
A vždycky se tehdy na trati semlela nějaká sebevražda a vždycky to byl ten můj vlak, který vzal tomu chudákovi život.
Já u toho, díkybohu, ani jednou nebyla přímo: jednou jsem jela o spoj dřív, jednou o spoj později.
V obou případech díky ‚selhání‘ budíku.

Jaký dopad může mít jeden budík, který nezazvonil, o tom je tohle kraťoučký video – reklama
http://www.you­tube.com/watch?v=8u­sU59Hqj-k

I když…je možný, že v tomto případě bylo budíku k nezvonění lehce pomoženo :))

briketka10

jednou, měla jsem starý křáp, přišla jsem pozdě do práce o hodinu,nic z toho nebylo/hodná vedoucí/ale osud to možná byl, jsme kamarádky.Dnes si řídím dva mobily, někdy tři a je to lepší..
ještě jednou když se měnil čas z letního taky o hodinu a to byl přímo prů…ale je to už dávno..

anonym

Led,a nedělají ty Tvé biologické hodiny problém,když se mění čas letní na zimní a naopak ?

led

Nie, ja neurčujem čas, kedy vstávať, ale koľko spať. A v tom prípade časové posuny neplatia. Osvedčilo sa mi to aj pri ceste do USA a naspäť. Všetci trpeli časovým posunom a ja som si počas letu oddýchla.