pusinka50

Změnil se vám vzhled prohlížeče Google Chrom nebo je to nějaká má chyba?

Místo typických „obrázků“ mám nyní na stránce několik, dá se říci více používaných stránek, ale nikoliv těch nejpoužívanějších. Da se to nějak zrušit v nastavení Google Chrom?
Doplňuji:
Změnila jsem prohlížeč před časem Internet Explorer na Google Chrom. Nejen proto, že mi Internet Explorer neukazoval v „Odpovědích“, komu kdo udělil palec, ale byl pomalejší apod. Tak si dovoluji ptát se znovu, těch, co mají prohlížeč Google Chrom, jestli se vám hlavní obrazovka s „možnostmi“ přejít na google mapy a různé hry apod., změnila také na 8 obrazovek v poslední době nejpoužívanějších stránek? Nebo jak mám dostat zpět výchozí obrazovku Google Chrom?

Nejlepší odpověď
Bedy

Osobně toho špehouna od Velkého bratra nepoužívám, používám jiné internetové prohlížeče.
Doporučoval bych Vám přejít na jiný prohlížeč – například Internet Explorer (poslední verze normálně mohou konkurovat ostatním prohlížečům) nebo SRWare Iron (prakticky to samé, co Chrome, jen nešpehuje).
Internet Explorer byste měla mít v počítači, akorát asi možná nějakou starší verzi, aktuální verzi stáhnete z Windows Update nebo odsud: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/download-ie

O SRware Ironu najdete víc zde + odkaz ke stažení: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Doplňuji:
No, představte si ale, že Internet Explorer 10 je nejryhlejší prohlížeč (podle nezávislého SunSpideru testu) a dokonce i nejbezpečnější.

No ta pomalost IE se mi nelíbí, ve většině počítačů najdu různé toolbary (takové nástrojové lišty – ty zpomalují prohlížeč a stojí za řadou problémů). Předpokládám, že aktuální verzi IE tam máte…

Budete-li chtít, tak pro prevenci mi můžete vložit do diskuze výpis z programu Hijackthis, který mi řekne víc, můžeme leccos odhalit. Ono vždycky tam nějakou potvoru lidem najdu, takže můžeme zabránit možným problémům v budoucnu.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

Ale samozřejmě nechávám to na Vás, jak se rozhodnete.

Jinak Vám samozřejmě doporučím ten Iron, pokud jste si na Chrome zvykli, je takový lepší a myslím si, že tam asi takové nečekané problémy nebudou, co v Chrome. Jinak nevím, co s tím, můžete počkat na někoho jiného.

pusinka50

Já to měla taky tak. Najednou mám sledované položky, místo nahoře na liště, vložené přímo na ploše první stránky Google chrom v podobě obdélníkových obrázků celých nejnavštěvova­nějších stránek. V Nastavení (tři vodorovné čáry) jsem neobjevila, jak to vrátit zpět

annas

Také používám Chrome. Nahoře mám lištu s adresou stránky, pod ní odkazy na oblíbené položky a o řádek níž Mapy, Zprávy, Gmail, YU, Různé atd..

Také se mně všechno ztratilo, ale nevím, jak jsem to vrátila. Teď se dívám: vpravo jsou tři vodorovné čáry, zkuste na ně kliknout, objeví se Nastavení a vyzkoušejte.