mosoj

Změní něco tyto volby ?

Já říkám že ne !

Pro ty co si nepamatují dobu před volbami.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/317413-babis-odmita-koalici-se-soc-dem-ano-by-pry-melo-skoncit-v-opozici.html
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nekoho-kdo-bude-volit-babise

Nejlepší odpověď
anonym

Mosoji, my jsme asi tak stejně staří, viď? Co za volby, které pamatuješ, něco v dění v této zemi změnilo? Naposledy to byla nejspíš prvorepubliková demise ministrů, čehož bylo využito jako puče a změny režimu. Jenže tohle já nezažila. Potom to byla dlouhá léta socialismu, kdy jsme chodili k urnám s jedinou kandidátkou, abychom svobodně demonstrovali, že socialismus je zde na základě naší svobodné vůle a že si nic jiného nepřejeme.
My jsme se trochu zahřáli, když přišlo Pražské jaro, které neslavně pohřbil vpád Spřátelených armád v srpnu 1968. Nastala normalizace a já mám trapný dojem, že ta trvá dodnes, s čím dále otevřenější tendencí rozkrást tuhle už dost odranou a zostuzenou zemi, již by měli námi volení zástupci lidu bránit a chránit. Zatím jí dělají svým působením podvodů, zlodějnami a aférami všeho druhu jenom ostudu. Které volby nám přinesly do čela politika, za nějž by se během pár měsíců většina voličů nestyděla?
Vždyť i poctivý člověk musí mezi těmi hyenami deroucími se za svými „miliony“ buď ztratit dech, nebo se přizpůsobit. Stačí se dlouhodobě na naše politické spektrum podívat. Proč se všichni naši zástupci tolik brání majetkovým přiznáním?
Pokud nenastane potřeba ctít morálku a pokud jejími nositeli nebudou v první řadě politici stát zastupující, tak klidně můžeme volit stranu Ferka Farky z Dolní horní. Pokud se nebudou politici muset voličům zodpovídat za svá špatná a lid poškozující rozhodnutí, tak můžeme klidně zvolit stranu idiotů a horší to nebude.
Za politiku svých politiků si můžeme každý jeden sám. A ne že jeden hlas nic neznamená. Neznamená, pokud tu někdo pitvá ten bordel ve sněmovně podle stran. Za co politici mohou, to je právě to, že postavili národ proti sobě spoustou politických stran, které si tu vlastrně po neslavné sametové revoluci mezi sebe rozdělili páni prognostici.
Až se tento národ konečně vzpamatuje, zdravě se nas…, a konečně se rozhodne přinutit své zástupce k tomu, aby nás zastupovali, potom budou mít volby smysl a po jejich ukončení budou možné i změny. Tyto volby to ale rozhodně nejsou.

Další odpovědi
badisko

Asi jako kazde volby …:D ti co kradli krast budou a normalni lidi vostrouhaj …:D Ale me osobne to moc netrapi nebot neziji v CR a do toho bordelu se nehodlam vracet …:)

anonym

Já věřím, že tyto volby změní aspoň STČ ( STŘEDOEVROPSKÝ ČAS) !

MonkeyKing

Hahahaha – ne!

Pokud vidíte ty výsledky, tak tahle země patřila, patří a bude patřit komunistům a lhářům!

rigormortis

To tady opravdu nevěří nikdo na stát? Na demokracii?
Tak s takovými názory co tady poblikujete se ani nedivím, že nikdo nechce nic dělat s děním v našem státě a že se ani nic nestane…
Kdyby se lidé nezajímali o politiku jen z letáčků a bulváru, tak by třeba nebylo tolik dutých hlav mezi voliči.
Já věřím tomu že se toho změní hodně, například vládnoucí strana (levice), potom zrušený druhý pilíř důchodové reformy, zvýšené daně střední třídě (progresivní danění).
Jen mě překvapilo kolik hloupých tady máme voličů, nebo snad jen s krátkodobou pamětí…protože pokud volí 15% KSČM tak to už je opravdu cesta do pekel.

anonym

badisko, važ slova!!!