kedlo

Zmenení ISO souboru aby sel dat na flash disk

potřebuji zmenšit iso soubor aby šel dát na flash disk píše mi že soubor jemoc velyký

Nejlepší odpověď
honza19hk

tak to zabal třeba do rar.Tím ho zmenšíš nebo si musíš sehnat větší flešku.

Další odpovědi
anonym

V TotalCommanderu Alt+F5/dělený archiv na více médií. Pak stačí akorát zadat velikost a je to, po přenesení na jiný PC se v TC dělený archiv sloučí.

huxa

Ano, toto některé soubory píší, mají jistou jakoby „ochranu“ proti kopírování, zabalením do raru se toho nezbavíš. (pojednávám o případě, že soubor má menší velikost než je volné na flashce, ale tobě to vyhazuje tuto hlášku). Můžeš jej dát na externí HDD nebo uploadnout na nějaký server (jestli to půjde).

Reuef

tak ten soubor pomoci winraru rozdel na par mensich souboru…