Změna velikosti stránky Seznamu

zničeho nic se mi zvětšila uvodní stránka Seznamu.Projela jsem všechny možnosti na horních lištách na stránce,ale nic nefunguje.Stránka je pořád velká,daleko větší zobrazení,než mám na noťasu.A třeba se mi tam ukázala regionální předpověd počasí pro náš zlínský kraj.A když si najedu uplně dolů,kde je napsáno nastavit seznam do původního nastavení,klikám a nic se neděje.Tak nevím,co a kde a jak jsem naklikala.A už jsem vyzkoušela i vrátit zpátky systém a stejně to tam zůstává velké,na celou stránku

Nejlepší odpověď
gnosis

jestli myslis velke pismo, tak podrz ctrl a pootoc koleckem nahoru / dolu.
Doplňuji:
aha uz to vidim, je to jinak – seznam zmenil design

Další odpovědi
MacChill

Zkuste stisknout CTRL+0

Bobmarley

Co používáš za prohlížeč?