roxy52

Změna velikosti stránky

Mám nový mini NB.Když je 100% velká stránka,tak se tam pomalu nic nevejde.Když velikost zmenším tak na 85%,tak už je to v poho.Proč mě ta moje zadaná velikost nezůstane a musím ji neustále z těch 100% zmenšovat? Nejde někde zadat trvalejší nastavení????Moc děkuji za radu.
Doplňuji:
Jak-o jaký program se jedná?? Mám IE8 a prohlížeč Seznam.Ale já mám na mysli velikost stránky,jak je vpravo dole zvětšení,nebo zmenšení stránky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak si v „nastavení“ nastav menší velikost textu. To se Ti měnit nebude.

Další odpovědi
led

Väčšina webových stránok je tzv. dynamická. Prispôsobujú sa nastavenému monitoru. Vedieť na miniNB takúto stránku čítať, jediná možnosť je nastaviť si veľkosť písma. Vyskúšala som si tú istú stránku na normálnom klasickom monitore a na miniNB so širokouhlým obrazom, tam som musela už posúvať a zmeniť veľkosť písma. Nezáleží na internetovom prehliadači. Staršie stránky neboli dynamické a mali pevne nastavený rozmer. Pri nich bolo treba pohybovať bočnou alebo spodnou posuvnou lištou.
Na miniNB je dobré nastaviť display rozlíšenie 1024×768 alebo 1024×600.

NickD

O jaký program se jedná?
Při spuštění prohlížeče klikni na tu šipku a dej „Vlastní“ pak tam napiš těch 80 a OK.
Zavři prohlížeč a při dalším spuštění se ti otevře na těch nastavených 80%.