Změna velikosti písmen

Zdravím všechny rádce i rádkyně.

Po přečtení všech příspěvku(telefony) jsem nenalezl odpověď na moji otázku. Mám MT Samsung 3050,který jakž takž ovládám,ale nepřišel jsem na to,jak si zvětšit písmena odeslaných i přijmutých SMS zpráv. Poradíte mi?

Děkuji předem.

Pavel
Doplňuji:
Panenka mi poradila to,co znám,ale mě jde o větší písmena,která se lépe čtou.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nastavení telefonu-zobrazení. Ale ne každý telefon může změnit tato písmena.

Další odpovědi
panenka

Já u svého telefonu pokud chci psát velkým písmem.tak zmáčknu v pravo na kraji křížek pak se podívám ukáže se to na displeji zda tam mám velké písmo a pak můžu psát velkým.Pokud to chci změnit postup je stejný musíte mít na displeji zase malé písmena aby jste mohl psát malými.