Raduš

Změna umístění loišty se startem.

Dobrý den,
dneska jsem si nějak omylem přetáhla lištu se startem do horní části obrazovky a nejde mi přetáhnout zpět.Nevíte jak docílit toho,abych ji měla znovu v dolní části obrazovky ? OP: Windows VIsta
Doplňuji:
*lišty

Nejlepší odpověď
led

Kliknite na lištu ľavým tlačítkom myši, držte stlačené a myšou pretiahnite lištu dole. Hotovo

Další odpovědi
Alesh

Pokud jsi ji nezamkla, pak ji normálně chytni a táhni! 🙂

  1. Najedu myší na lištu do míst, kde nic není.
  2. Stisknu levé tlačítko myši a držím.
  3. Táhnu myší ke straně, kam chci umístit lištu (během táhnutí to není vidět, zobrazí se to, až když dojíždím do místa určení).

chudst

Viz led a Alesh. Jen doplnim: UZAMKNETE ji, protoze pak se vam nebude stavat, ze ji omylem posunete. Jak ji uzamknout? Kliknete na ni pravym tlacitkem mysi a dejte „Uzamknout hlavni panel“.