Změna trvalého bydliště.

Budu se s manželkou stěhovat(budeme prodávat dům) do jiného místa,kde budeme mít opět trvalé bydliště,ale syn nové trvalé bydliště s námi mít nebude.Jak to tedy bude se synem ,když už nebude mít trvalé,jak současné,tak i budoucí. bydliště?
Doplňuji:
hanulka11. Ale kde bude mít trvalé(syn) bydliště ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Syn bude mít trvalé bydliště tam, kde se přihlásí k trvalému pobytu.
Někde se přihlásit musí. Tedy, měl by. Třeba na OÚ.

Další odpovědi
hanulka11

Tak bude mít své nové trvalé bydliště ,

když nebude bydlet s vámi,
ani nezůstane v nynějším bydlišti

no zřejmě si pořídí své bydlení , nebo nevím jak jste to myslel?

nyní už ale přechodné bydliště neexistuje

Vikičistič

Bude mít asi trvalé bydliště tam kde bude bydlet on a přechodné třeba u Vás.

anonym

Nyní jsem se dozvěděl,že pokud syn nebude mít budoucí trvalé bydliště,může si jej zřídit u obce.