themisis

Změna příjmení 10 let po rozvodu (ponechání kvůli nezletilému dítěti).

Dobrý den, chci položit dotaz, který asi trápí dost maminek. Před 10-ti lety jsem se rozvedla a nechala si manželovo jméno kvůli nezletilému synovi. Nyní je syn dospělý a já mám zájem si jméno změnit na své dívčí. Jak mám v tomto případě postupovat ? Děkuji za odpověď a všem přeji hezký Nový rok !

Nejlepší odpověď
anonym

Příjmení si můžeš změnit, tak jako každý, podáním žádosti na příslušné matrice . Nebude to bezplatně a budeš si muset veškeré doklady nechat vystavit nové, též za poplatky, které se mimochodem od ledna zvyšují.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zm%C4%9Bna%20p%C5%9­9%C3%ADjmen%C3%AD