eva

změna příjmení

S přítelem nejsme sezdáni a dali jsme dceři jeho příjmení.Šlo by změnit na moje,kdyby jsme s tím oba souhlasili?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Určitě to možné je a to na matričním úřadě v místě, kde Vám vydali dceřin rodný list. Nejspíš po Vás však budou vyžadovat nějaký poplatek.

Další odpovědi
LuciJe

Ano.

rychnovačka

stojí to 1000 tedy alespon před 2 lety to tak bylo.asi byste museli doložit že žijete ve společné domásnosti a uvést závažný důvod této změny...... příchod do školky školy aby bylo příjmení shodné s rodiči. nejjednodušší je svatba .-)