vagra

Změna pravidel

Zajímal by mne váš názor na otázku:
Je možné/správné,do­bré/měnit pravidla během hry/soutěže/?
Doplňuji:
pro afro.minerva:
myslím tím hry/soutěže,/ obecně,např.ty,kte­ré jsou jakýmkoliv způsobem,kýmkoliv hodnocené/bodo­vané/a tímto způsobem vyvolávají v soutěžících pocit vítězství.To je přece lidské,být rychlejší,lepší,než ostatní.Ale vždy v předem určených mantinelech,které by se neměly měnit!

Nejlepší odpověď
rynek878

Nevím o jakou hru jde,ale všeobecně by se měli začít používat nová pravidla od nějakého určeného datumu,a ne během hry či soutěže.

Další odpovědi
kropitko

Hlavně jde o to,za jakých podmínek byla soutěž vyhlášena. Samozřejmě,pokud se pravidla během soutěže mění vzájmu jakéhokoliv hráče, tím myslím pokud některý hráč změnou pravidel získá,nebo naopak stratí,tak to není v pořádku.

afro.minerva

Tady to není žádná hra a ani soutěž. Jde o server, kde se pokládají otázky a odpovídají na ně. A o tom to tu je.

Soutěženě patří někam jinam.

anonym

podlě mě z pozice soutěžícího/hráče určitě ne. Na druhou stranu z pozice pořadatele soutěže/hráče se budu snažit co nejvíce pravidla upravit tak, aby všechno bylo v naprostém pořádku. V dnešní době se dokáží lidi pro výhru i soudit a podobně, takže pokud se najde mezera až při běhu a v pravidlech má uvedeno, že si může měnit pravidla jak chce, tak to určitě změní, taky bych tak postupoval.

Michal

Proč by se nedalo soutěžit? Tím se Odpovědi.Cz stávají zajímavější!

led

počas súťaže by sa pravidlá nemali meniť.
Ale!, pokiaľ ide o túto stránku, to nie je súťaž, ale informacie a pomoc. To bodovanie beriem ako opravnenie na určité úkony. To je môj názor, alebo sa mýlim?