tonda-72

Změna pracovní smlouvy

Dobry den, zaměstnavatel nám chce změnit prc.smlouvu z doby neurčité na dobu určitou. Má na to právo? A musíme ji podepsat? Děkuji za odpověď. Tonda
Doplňuji:

ale to je Praha da se to i v regionu kde ma zaměstnavatel pobočku?. je to jižní morava

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusíte, samozřejmě, můžete se místo toho nechat propustit

Další odpovědi
anonym

Více na http://www.pro­pusten.cz/info/

fablen

Právo na to určitě nemá, ale těm co nepodepíší může zaměstnavatel znepříjemnit pracovní podmínky…

Michal Kole

Musí Vám dát při propuštění 3 měsíční platy