TomDG

Změna pohlavi

Dobrý den, chci se zeptat jak to vypadá, když jde např. muž na změnu pohlaví. Vím že to je nejspíš hloupá otázka, ale tak udělat z penisu ženské pohlaví nejde, ne ?

Nejlepší odpověď
iceT

ale jde,jen je ten ženský orgán nefukční ohledně plodnosti,ostatní věci s tím pak dělat jdou.

Další odpovědi
marci1

Změna pohlaví muže na ženu :
„Muž je vykastrován, je mu podkožně amputován penis (zůstává pouze malá výseč žaludu, ze kterého je později vytvořen klitoris), z kůže šourku jsou vytvořeny stydké pysky, vagína je vytvarována z kůže penisu, je zachována močová trubice.“

Zdroj: http://www.aha­online.cz/cla­nek/laska-a-sex/64081/jak-se-dela-z-chlapa-zena-a-jak-naopak-z-zeny-muz.html

Banán88

… dneska jde temer vse, priteli.. mrkni trosku hloubeji do Google, najdes konkretni videa z operaci ;)

Hawajka

Ano jde to…však jsme v 21.století :))))
A podlemě by to zas tak blbý tam jít nebylo,pokud' si ta dotyčná osoba přeje jít na změnu pohlaví tak at' jde je to jeho rozhodnutí a nikdo by mu do toho neměl kecat pokud' přesáhl 18let,to by mu do toho mohly štěkat rodiče…

Michálek1245

Dobrý den, určitě to lze. Estetická chirurgie, gynekologie, urologie a další obory zaměřující se na pohlavní znaky, hormony a tak dále dnes dovedou fakt zázraky. Slyšel jsem, že lépe to jde z muže na ženu, protože existuje přímo zákrok zvaný labioplastika, který vám udělá vagínu fakt podle potřeby a vašeho přání. Mrkněte schválně sem: https://labio­plastika-praha.cz/