Wareg

Změna operátora, stejné číslo, SMS z netu…

Dobrý den,

co se stane, když:

Mám SIM kartu od Vodafone. Z internetu můžu psát SMS do Vodafonu zdarma bez omezení znaků.
Co se ale stane, když si ponechám číslo a přejdu k jinému operátorovi, který již neomezeně dlouhé SMS nepodporuje a někdo mi ze stránek Vodafonu, aniž by věděl, že mám jiného operátora, pošle sms? Dojde v pořádku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tam kde lze na netu zadat pouze číslo by to mělo normálně jít, ale tam kde je nutné vybrat operátora a pak napsat číslo to fungovat nebude, protože nejsi zákazníkem toho operátora.

Další odpovědi
anonym

určitě,bude pro vás lepší,když si to, zde v klidu přečtete:

Zdroj: http://prenosi­telnost.mobil­mania.cz/?q=no­de/963

anonym

nedojde, ukáže se mu, že zvolené číslo není zákazníkem sítě vodafone