Změna obvodního lékaře

Chtěl bych se zeptat zdali je možné změnit obvodního lékaře i když mám u něho vedenou neschopenku? Důvod- měl sem pád a pohmoždil sem si kotník narazil hrudník a odřel holeň(bérce) do ktere se mi te%ď dostal zánět. Když sem k němu před 14 dny došel a ukázal sem mu modrej kotník sedřenou holeň a modřinu na hrudníku tak mi odpověděl "a co já s tím mám dělat" a to bylo vše a proto chci zmenit doktora. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

COŽE?! =D
Tak to ho okamžitě změň, najdi si jiného, podívej se na hodnocení jiných doktorů v tvém okolí - myslím, že je to docela užitečné: http://www.znamylekar.cz/
Pak tam prostě zavolej, řekni, že nejsi spokojený se svým doktorem, jestli bys nemohl přestoupit tam, když řeknou, že jo, tak tam jdi vyplnit registraci a ať ti dají takový ten papír, aby ti stávající doktor napsal výpis z dokumentace - až tam půjdeš tak to u něj ukončíš a je to. Na tu dokumentaci si můžeš třeba i měsíc počkat, ale můžeš jí mít třeba hned - záleží na ochotě. Snad jsem řekla vše podstatné.

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

Zajdi si za jiným doktorem, zeptej se ho, jestli tě vezme, a on už to papírově zařídí.

Nicméně - co by asi měl doktor dělat s odřeninou nebo modřinou? Moji kluci si je nosí z hřiště běžně... a bez doktora. Jestli ti nejde spíš o ty neschopenky než o ošetření.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.