Snoopy1500

Změna hlasu

Ahoj!
Mám otázku ohledně změny hlasu v pubertě. Je mi 14 let a už odmalička moc ráda zpívám. Poslední dobou mi, ale zpívání dělá větší problémy a to co jsem dřív zazpívala úplně snadno teď skoro nezazpívám. Mám tedy ve zpívání pokračovat a zpívat jenom lehčí písničky nebo mám na pár dní nebo měsíců úplně přestat? Díky za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
badisko

wow tak to mam vazne nedostatky a ja myslel ze mutuji jen kluci…heh jak vidim myslet znamena hovno vedet…!!

Další odpovědi
led

Je možné niekedy hlas cvičením „vyspievať“, môže to byť aj otázka správneho dýchania. dobré je poradiť sa so skúseným spevákom, prípadne priamo s profesionálnym učiteľom spevu.

SimakPida

Samozřejmě že holky mutují také,ale výška hlasu jim neklesne o tolik jako nám chlapům.Problémy s hlasem brzo odezní.Také jsem s nim měl malé problémy a to jsem ani nezpíval.