smoulolinka

změna bydliště

Změnila jsem trvalé bydliště. Je tedy potřeba kromě změny občanky vyměnit i řidičák. Pokud jej ale nepoužívám a leží mi v šuplíku…hrozí mi nějaký problém, pokud si jej nevyměním?

Odpovědi
Lencis

Odpověď je ano abohužel nejen to, čeká vás možná vyřizování mnohem víc.

Skvělý článek, který vám poradí na co nezapomenout najdete na odkaze 😉

PS: Ještě k poslední otázce, problém by ohledně řidičáku v šuplíku nastal ve chvíli, kdybyste ho z toho šuplíku potřebovala vytáhnout… a to se přece může dříve či později stát 😉

Zdroj: http://finance­.idnes.cz/vite­ze.asp?c=A080327_­171750_bank_fib

GangstaHelper

Je přece škoda nejezdit, když Vás to stálo úsilí a peníze získat řidičák (tak to dopadlo s mou sestrou, po nějaké době abstinence řízení se už na cestu neodvážila . . .)

Attack-design

nějakou dobu ne ale až bude trošku času změnila bych to

Dandi

Přikládám seznam toho, kam se máte obrátit

  • svému zaměstnavateli/ško­le
  • lékařům
  • poště (SIPO, TV, rozhlas)
  • plynárně
  • dodavateli elektrické energie
  • majiteli či správci starého i nového domova, resp.

katastrálnímu úřadu

  • úřadu práce (jste-li nezaměstnaný)
  • správě sociálního zabezpečení (zasílání důchodu)
  • finančnímu a živnostenskému úřadu (jste-li

podnikatel)

  • dalším příslušným úřadům (vydání nového dokladu nebo provedení změny údajů − např. občanský průkaz, řidičský průkaz)
  • zdravotní pojišťovně
  • bance
  • komerčním pojišťovnám, u nichž máte některou z pojistek

Určitě tedy změňte i ŘP.

Zdroj: portal.gov.cz