jechoutan

Změna autoškoly – prosím co nejvíc rad ! Důležité !

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu důležitou věc. S majitelem autoškoly jsme se nepadli do noty. Tahá ze mě pouze peníze za kondiční jízdy, nesmyslně vysoké poplatky za zkoušky. Sám při závěrečné zkoušce poradí komisaři, že jízda není podle jeho představ a komisař na jeho radu dbá, né podle svého uvážení. Už jsem do autoškoly nacpal více jak 13 tisíc. Psal jsem mu e-mail zda mě může zapsat na další termín zkoušek a dostal jsem tuhle odpověď : Nezlobte se, ale nemůžeme z toho dělat cirkus. Měl jste již 2 pokusy. Nemohu posílat žáky na zkoušky bez toho, že by na sobě zapracovaly. Nemohu Vám bránit, abyste si domluvil zkoušky jinde, potřebné dokumenty vám vydám. Nemyslím to ve zlém, rozhodněte se podle svého.
Chtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti. Je možné že bych dělal zkoušky za jinou autoškolu ? nebo jak je to vlastně myšlené ? Děkuji mockrát

Odpovědi
gepik

V Autoškole Vrla ve Zlíně ti určitě v možné míře zkusí vyjít vstříc, zkus se zeptat tam, nebo se zajdi zeptat do některé jiné školy. Jistě se tam dozvíš víc než tady.