Avatar uživatele
hubickova

Změna a snížení tarifu

Jsem u společnosti Vodafone už dosti dlouho a neustále používám jeden tarif.Jak mám docílit toho,abych dostala třeba něco navíc,i třeba snížení tarifu,nebo levnější volání mezi rodinou,všichni máme vodafone.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Nejlepší bude zajít přímo na některou pobočku Vodafone a nechat si poradit. Případně se nejdřív orientačně podívat na aktuální nabídku tarifů na netu http://www.vo­dafone.cz/osob­ni/telefony-a-tarify/volani/ta­rify/
Pokud si nevyberete, možná bude nějaká výhodnější akce před Vánoci. Také jsem manželovi před Vánoci v akci změnila tarif, má teď nastálo mnohem víc minut, volání na několik čísel zdarma, internet v mobilu… a to vše za méně peněz, než platil před tím. Chce to sledovat nabídku na trhu a nezaseknout se na jednom tarifu, který máte už mnoho let, můžete pak sehnat za méně peněz více muziky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Neobracet se na obchodní střediska Vodafonu, ale přímo na linku operátora a zkusit si razantním !! jednáním vyjednat osobní tarif. Můj syn takto vyjednal slevu pro celou rodinu na dva roky ( hovor vycházel na 2,20 Kč/min). Před ukončením této smlouvy je třeba se ale dál starat dříve než doba vyprší. Jemu byla zase o rok prodloužena. V současné době pokryje čtyři SIM karty ( na jedné je ještě neomezený internet) platbou 1200 Kč měsíc.
Doplňuji:
Já mám něco podobného od T-mobile a když se zastavím na obchodním místě koukají na mně jako by spadli z měsíce. Takový tarif vůbec neznají !! Tak jsem si stěžoval u operátora.
Nyní jsem byl operátorem kontaktován abych si vybral obchodní místo pro osopní kontakt. Dřív než je navštívím mám je upozornit emailem, určit si datum a čas . Bude prý tam na mně čekat informovaný pracovník !!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Zkus jim pohrozit, že od nich odejdeš ke konkurenci a hneď ti něco nabídnou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zažádat o opřevod tel.č. Pak většinou volají a ptají se z jakého důvodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Freddie

Porovnání tarifů a to i těch podpultových (neveřejných) je např. zde : http://Cenyvo­lani.cz

před 2700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek