zmazanie bodov – odpovedí

teraz som si všimla zaujímavý matematický jav. Behom 30 minút som napísala nejaké odpovede a bodovanie mi narástlo o 5 bodov. Hneď po zmazaní anonymnej otázky v podnikaní (ja som nemazala) mi bodovanie kleslo o 5+5 bodov tj desať.
Je to nejaká matematika + a + sa rovná -? Alebo čo to znamená? Chcem len vysvetlenie, nič iné.
Doplňuji:
ďakujem za vysvetlenie. Už som sa zľakla, že som sa zle učila matematiku 🙂

Odpovědi
Miroslavst

Áno led. Pokial zmažů lebo presunů otázku do kategórie, ktorá nieje bodovaná, body odpočítajů.

Pokial presunů otázku, mejl nedostanete, iba pokial je to vaša otázka. Lenže vy ste odpovedala treba na moju a tá bola presunutá a informáciu o tom nemáte.

anonym

tolik bodů kolik získáte za odpověd by vám mělo být odečteno když je otázka smazána nebo přesunuta do zábavy,nemělo by vám ubýt víc bodů než jste dostala