zmazaná otázka

mtal jsem es tu na jeden film a admini mi tu otázku zmazali, z důvodu Plagiátorství. Je tu přece i kvůli tomu rubrika a je tu stovka dalších podobných otázek na jiné filmy.
Kvůli čemu byla zmazaná? je to vážně, protože má ta jedna firma najmuté ajťáky, kteří vyhledávají pořád dokola ap okud něco k tomu filmu najdou, tak to vymažou? nebo jen sem porušil něčím kodex? čím?

Nejlepší odpověď
Drap

Ač se mi to moc nelíbí, musím plně souhlasit s Barbakánem. Něktzeré otázky, podle mně třeba i zajímavé, které mají hlavu a patu tak se smázboui, nebo převedou do aktualit, a některým, které jsou s odpuštěním kraviny se hrbou body

Další odpovědi
hanulka11

pokud smaže otázku admin přide ti mejlem upozornění
jinak ne

anonym

Ne,neporušil jsi kodex,ale jsou tu tací,kteří to s oblibou dělají.Asi si tak léčí své mindráky!

P.S. To,že máš gramatickou hrubku,řešit bude za chvíli jeden z nich!
Doplňuji:
Drape,tobě se nelíbí,že se mnou „musíš“ souhlasit?!

anonym

Ad barbakan, trochu to vypadá, jako bys naznačoval citlivost na pravopis buď mne nebo Kerberus.
Ale tentokrát tě zklamu, ajťák je dobrý v jiných věcech a tady je důležitější obsah než forma.
Podle tak rychlého informačního mailu vše nasvědčuje na smázání od admini.
Sám si také myslím, že podobné otázky by neměly vadit, jen nevím jak zněla přesná formulace. Ale vycházejíc ze znovu položené otázky v rubrice film, zřejmě admini vadí kolize s odkazem na nabídku, osobní výzvu, autorská práva a možná reklamní charakter obsažený v textu.
Asi to chtělo vynechat přímý dotaz, jestli to někdo nemá doma nebo možná i návod na nelegální stahování.
P.S. Drap má pravdu o zcela vágních a bezobsažných otázkách, každý víme o jaké jde.