dkk

Žluté „kruhy“ kolem očí

Ahoj, mám problém – poslední dobou jsem u sebe zpozoroval, že se mi kolem oblastí očí udělali takové „žluté kruhy“, vypadá to jako kdybych byl třeba na horách se slunečními brýlemi a opálil se všude, jen ne kolem očí. Dost mě to znepokojuje, nevíte někdo co to je a popř. co s tím? Vím, že bych mohl zkusit jít za kožní, ale zkouším to nejdřív tady. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Něco jsem vám našla,,,
http://lekarske­.slovniky.cz/po­jem/xantelasma

Ale každopádně vyslechněte radu buraka,,,zajděte k lékaři.

Další odpovědi
anonym

důvodů pro kruhy pod očima může být několik,je třeba zjistit proč se vám dělají,může jít bud o nedostatek spánku,nebo špatné držení těla,tudíž od krční páteře,na takové pomáhá teplý zábal,přikládat si sáčky od čajů,nebo i různé masti,jinak to může mít i projev nějaké začínající nemoci,v tom případě navštivte lékaře