popelka

Žlutá pokožka kolem úst

co znám svoji kamarádku tak má pouze kolem pusy neustále žlutou barvu pokožky.nejvíce je to vidět v létě.je to normální??nebo na to něco existuje-jako třeba nedostatek nějakého vitamínu.na štítnou žlazu byla vyšetř ta to není.poradíte ji co stím?

Odpovědi
afro.minerva

Já jsem to vždycky bělila rostokem šťávy z citronu a vody. Musí se to potom namazat. Ale od doby, co jsem přestala kouřit, tak s tím problém nemám. Kouří vaše kamarádka? Pokud ano, tak je na tento problém nejlepší přestat kouřit.

chucky

Mam to take a nedavno jsem byla na chem.peelingu,tak mi zabarveni zmizelo. Jinak v časopisu zdravi (srpen 2008-neduhy vepsane do tvare) jsem cetla, ze nahnedly nadech kolem rtu, znamena strevni problemy.

Q

Spíš bych to viděla na problém s játry, chtělo by to krevní testy…