Zlomila jsem si ruku na namrzlém povrchu chodníku, který zřejmě patří magistrátu a byl neposypaný.

Léčení potrvá 2měsíce.Kam se mám obrátit se stížností?Mám ná rok na nějaké odškodnění?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Máte nárok na odškodnění pokud prokážete, že se vám úraz stal za situace, že jste přizpůsobila chůzi stavu a povaze chodníku a že i přes toto opatření se úraz stal. Nejlepší bude videozáznam jak opatrně po tom chodníku jdete.

Odškodnění žádejte po magistrátu.

led

pre Michal Kole
platí aj záznam špionážnej družice? Veď Veľký brat a Veľká sestra nás neustále sledujú, aj z vesmíru 🙂
Neviete náhodou kontakt na nich? Tieť som padla a potrebovala by som videozáznam môjho pádu.