Avatar uživatele
773038948

zlomený???…nebo naražený??)

Zdravim!))))tak dneska jsem přijela ale taky jsem si vztihla neco udelat.chtela jsem dojit do skřine a z ničeho nic se mi uhly prsty na levy noze..jakože prsty když je ohnu a položim na zem ale u me to bylo rychle ted me druhej prst od velkého boli..muzu s tim ohnout do předu ,boli to trošku, ale když jdu,tak me to docela boli..ale ohnout muzu ale s bolesti…co mam delat??? přišti výkend mam zavody na skejtu a chci to mit vpořadku (((-
Doplňuji:
Už je to lepši namazala jsem si to vcera mastičkou a je to lepši ješte dneska si to namazu pokud budu videt že mastička pomaha budu ješte mazat ())))

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4291 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

může to být oboje…ale pokud vím…prsty na noze se stejně do sádry nedávají…takže je to docela jedno…takovéto nehody už se mi staly mockrát…a vždycky se to zahojilo samo…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Ortoped je ortoped který prsty prohlédne, přebytečné odcvaká kleštičkami, zbývající třeba opíchne nějakou vodičkou aby nebolely, napíše mastičku a doporučí jak si prsty pro příště chránit.
No, třeba bych zkusil nějaký studený obklad, mastičky na naraženiny, a přesto návštěva ortopeda by nebyla od věci. Co když zrovna ve službě bude tem mladý s jiskrou v oku, tmavými vlnitými vlasy, se smyslem pro humor, s citem pro dívčí srdce, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

jdi za doktorem zeptej se ho ten ti řekne všechny informace a řekneti jestly to je naražený nebo zlomený a ostatní možnosti.;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonie

Já jednou kopla do dveří, celej palec mi otekl a bolelo to jako čert, myslela jsem že je to zlomené. Nemohla jsem pořádně chodit, jak to bolelo. A nakonec to byla jen naraženina. A druhý den jsem šla večer na prodlouženou a protancovala několik tanců s naraženým palcem. Je pravda, že jsem si půjčila silnější prášek na bolest, ale.. Co tím chci říct je to, že bys to neměla zanedbat, mě teď ten palec pobolívá dodnes.. A myslím že je to hlavně proto že jsem ho nenechala v klidu vyléčit.
Takže jestli tě to bude bolet ještě zítra, řekni rodičům nebo autobusem si zajeď k doktorovi. Ohmatá, pošle na rentgen a popřípadě ti na to dá nějakou mast co ti pomůže :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ufff , tak to jsme si oddechla, ze uz je to dnes lepsi ! 🙂

  • iv-

před 4290 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek