maruš

Zlomenina.

Po zlomenině krčku mi zůstala v kyčelním kloubu silná artroza.Ráda bych,prosím, věděla, zda s tím má někdo OSOBNí zkušenost.Jak se to celkově projevuje mimo bolest,co na to pomáhá a jak se s tím celkově žije?Děkuji.

Odpovědi
MacaM

Dobrý večer, s osobní zkušeností je to velmi těžké zde někoho hledat.
Ale na Vaše potíže mám pro Vás řešení.
Pokud věříte bylinkám, tak doporučuji české produkty OKG.
Máme zákazníky, kteří artrózu mají a bylinky jim moc pomáhají.
Můžete mi napsat, ráda podám více info.
Marcela M.
P.S. Běžná lékařská praxe na artrózu moc léků nemá. Jenže to neznají naše produkty. Z čeho není zisk, o to se příliš lékařů nezajímá ☹

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou