Niikii

zlomené srdce…

Dobrý den,je mi hrozně.Líbí se mi jeden kluk ode mě z klubu (je to basketbalový klub) a spřátelili jsme se,on mi psal na facebooku hezké zprávy a já jemu taky,vypadalo to nadejně a asi jsem se do nějzamilovala,ale moje kamarádka se mi včera svěřila že sejí taky líbí (je taky z klubu) a že jí psal že je fajna že se s ní chce vís sblížit a tak..tak jsem se snažila ukončit konverzaci,ale ona mi o nem furt neco povidala a ja ji nemohla rict ze se mi taky líbí a že ho mám ráda,protože s tou kamarádkou se moc nebavíme,spíš jsme se nikdy moc nebavily a ja ted nevím co mám dělat..dnes jsem mu psala a byl divný a snazil se mi dohazovat jeho kamaráda a když jsem se ho zeptala,co bude zítra dělat,řekl že půjde s kámoškou ven (což je určitě ona) jsem strašně zoufalá a zklamaná..proč si se mnou předtím psal tak hezky a ted si píše s ní? Treba se mezi nimi nic nestane,ale myslím,že sama sobě lžu =( Je mi z toho hrozně a nevím co dělat =( Nemůžu se ho na to zeptat,vždyt by to bylo jako bych žárlila..a na to se tolik neznáme =( =(

Nejlepší odpověď
fcoop

Lásky z Facebooku – to přejde.

Další odpovědi
arygnoc

takových lásek ještě zažiješ!
A časem na to budeš ráda spomínat.
Jsi o ztracenou lásku bohatší.

Tata

Milá Niikii. V tvém věku je tvůj přístup k potencionálníku partnerovi normální. Toužíš po velké lásce a nic jiného nebereš. Co o tom chlapci víš? Ž umí psát krásná sluvka a že vypadá docela dobře(tak jako většina klukův jeho věku). Víš jak se staví k plnění slibů, jak je to s jeho důvěrihodností( kolika děvčatům psal ta krásná sůvka na facebooku, ty víš o dvou. Ta kamarádka se kterou jde ven, víš jistě, že se jedná o tvou kamarádku?) Hlavní rozdíl mezi vámi dvěma je ten, že on rozhodil udičky na facebooku a nyní si vybírá, a ty si myslíš, že když se nezamiluješ velkou láskou ihned, tak o něco přijdeš. Skus viužít jeho taktiky, dej mu šanci ať si myslí že je dobyvatel. Přestaň se mu vyhýbat, ale nevšímej si ho, nevnucuj se mu. To ce se ješitnému muži předloží na podnose, toho si neváží a nemá o to zájem. Ale čím více se musí snažit a dobívat tím cenější je trofej. Na facebooku ho nezapomeň odpálit, že slovíčka jsou to hezká, ale ať ti napíše v čem má nejvěší problémy ve škole. Nedovol mu pokračovat v jeho zajetém okouzlování děvčat a pokus se ho přimět aby mluvil o tom co má rád, co by chtěl v životě dělat, kdo ho nejvíce štve a ve stejném duchu pokračj i v osobním kontaktu až tě k němu on vyzve. Co se týká té velké lásky, ta přijde, ale že přišla, pochopíš později, ale o to více si jí budež vážit a užívat.

MrGandy

Já nemám rád celkově seznamování přez Facebook apod.

Koukni na toto video : http://www.you­tube.com/watch?v=0E­CAvx6gxlQ

Ale pravděpoobně si budeš muset najít někoho jiného, ale z toho videa si vem příklad.

Ella

tyhle FB lasky jsou teda neco! on tiprece nic neslibil, jenom ti psal, nezavazel se zadnym slibem, nerikal ze s tebou bude chodit. Vztahy pres internet nikdy nevydrzi dlouho, pokud to nejsou nejaky podvodnici, takze klid, najdes nekoho lepsiho.
Nemuzes psat zlomene srdce, protoze mezi vami NIC nebylo, on ti ho nemel jak zlomit…